طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

ساخت وبلاگ
چکیده : در حال حاضر با توسعه فناوری و بالا رفتن دانش طراحی سایت و همگانی شدن این دانش، کسب و کار‌ها برای پرر... با عنوان : طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بخوانید :

در حال حاضر با توسعه فناوری و بالا رفتن دانش طراحی سایت و همگانی شدن این دانش، کسب و کار‌ها برای پررونق کردن کسب و کار خود به سمت طراحی سایت روی می‌آوردند. یکی از گونه‌های طراحی سایت که در حال حاضر مخاطبان بسیاری را یافته، طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی می‌باشد. در این زمانه افراد به خاطر نداشتن وقت برای خرید‌های مفصل، خیلی از آن‌ها برای خرید به فروشگاه‌های اینترنتی می‌روند. طراحی فروشگاه اینترنتی قسمتی از طراحی سایت می‌باشد که با استفاده از ماژول‌ها و کدهای ویژه طراحی می‌گردد.

مشتریان و مخاطبان محصولات مختلف، به خاطر مشغله زیاد و یا ترافیک سرسام آور و دشواری دسترسی، کمتر به منظور خرید به فروشگاه‌های حضوری می‌روند و بیشتر تلاش می‌نمایند محصولشان را بوسیله اینترنت دنبال و از‌‌ همان طریق هم خرید کنند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای دارندگان کسب و کار‌ها و فروشندگان، از جمله مهم‌ترین موضوعات در بازار این زمانه می‌باشد. همه این اشخاص بایست با طراحی سایت فروشگاه‌های اینترنتی و دارا بودن انحصاری آن، سهم بازار را در این عرصه به دست بگیرند.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و سایت خرید و فروش محصول و کالا‌ها، از جمله مهارت‌های اصلی شرکت ما می‌باشد.

اصلیترین نکته‌ای که بایست بدان توجه شود آن است که طراحی سایت فروشگاه شما، یک وی‌ترین شبانه روزی و بدون محدودیت مکانی و زمانی می‌باشد.

 

خصوصیت‌های فروشگاه‌های اینترنتی

خصوصیت‌های عام یک طراحی فروشگاه اینترنتی، نشان دادن محصول، سیستم سرچ و سیستم خرید کالا‌ها می‌باشد. 
سیستم نشان دادن محصول به حالت جذاب و بعد از آن سیستم خرید ذقیق و مورد اعتماد و البته سهل، خصوصیت مهمی برای حفظ کاربران و مشتریان در فروشگاه می‌باشد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی موردی که بایست مراعات گردد، طراحی بهینه آن برای موتور جستجوگر بخصوص گوگل و سایر موتور‌های جستجوگر است. به این دلیل که فروشگاهی که کاربری به آن نیاید هر اندازه نیز حرفه‌ای و مدرن و دقیق باشد، بازدهی برای دارندگان آن نخواهد داشت. 
نتیجه اینکه خصوصیت‌های عمده فروشگاه اینترنتی، نخست دقیق بودن و مطابق با اصول روز سایت سازی بر مبنای بهینه سازی سایت و گوگل و نتیجه ترغیب کاربران برای آمدن و سر زدن به فروشگاه می‌باشد. بعد حفظ مشتری با بهره گیری از امکانات به روز و دقیق می‌باشد.

نشان دادن کالاهای شبیه به هم و مقایسه‌ای بودن کالا‌ها در سایت، پرداخت آنلاین، داشتن سیستم حراجی، سیستم برچشب و ارتباط میان صفحه‌ها، طبقه بندی دقیق با جزییات قابل دسترسی، دارا بودن فیلدهای کامل برای محصول، ابزاری برای مقایسهٔ فیلدهای گوناگون محصولات، سرچ پیشرفته بر مبنای فیلدهای محصولات در طبقه بندی‌های متفاوت، نشان دادن پرسش‌های رایج و سیستم پشتیبانی و ارتباط با واحدهای فروش و مالی و غیره از سایر خصوصیتهایی می‌باشد که طرای سایت فروشگاهی بایست دارا باشند و در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مدنظر باشند
امکانات طراحی سایت فروشگاه‌های اینترنتی
طراحی انحصاری بر مبنای خواسته دارندگان سایت و کاربرپسند بودن آن
قسمت نظرات کاربران در باره با هر محصول، خبر، مقاله و... 
قسمت تبلیغات بنری و تصویری و فلشی
ثبت نامحدود منوهای داخل هم در سایت
طراحی و فشرده سازی صفحه‌ها برای بالا بردن سرعت لود فروشگاه اینترنتی
مراعات همه نکته‌های امنیتی و ضمانت غیر قابل هک بودن سایت فروشگاه اینترنتی
قسمت تماس با ما و فرستادن پیام‌های الکترونیکی به ایمیل‏های مدیر سایت
قسمت گالری عکس با امکان تعریف آلبوم و تصاویر بدون محدودیت
پدید آوردن صفحه‌های بدون محدودیت در جهت پوشش مطالب سایت
بهینه سازی سایت قدرتمند و کدنویسی اصولی و به روز براساس آخرین الگوریتم‌های گوگل
قسمت اسلاید عکس‌های بالای سایت و با جلوه‌های جذاب
قسمت مدیران و رده‌های دسترسی آن‌ها
تنظیم واژه‌های کلیدی سایت برای هر صفحه به صورت تفکیک شده برای بهینه سازی سایت قوی‏‌تر
تنظیم کد آمار سایت به حالت داینامیک و امکان بهره گیری از چند کد آماری در سایت
امکان افزودن محصولات بدون محدودیت
امکان طبقه بندی کالا‌ها به حالت کاملا داینامیک
امکان سرچ پیشرفته محصولات بر مبنای فیلدهای مورد نیاز
امکان وصل شدن به سیستم فیلد داینامیک نظیر سایت دیجی کالا
اتصال تارنمای فروشگاهی به شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، تویی‌تر، اینستاگرام
توانایی عرضه پیش فاکتور به مشتری‌ها در موقع پرداخت
امکان پرداخت آنلاین با بانک‌های پاسارگاد و ملی و... 
پشتیبانی تخصصی و آموزش رایگان پنل مدیریت و آموزش بهینه سازی سایت حرفه‌ای به طور رایگان
هماهنگ سازی طراحی سایت با آنالیزور گوگل آنالیتیکس و وب مس‌تر تولز برای تحلیل آماری فروشگاه و سرانجام بالا بردن آن در موتورهای جستجوگر
طراحی سایت رسپانسیو و واکنش گرا در صورت تقاضای مشتری برای هماهنگی رزولیشن سایت با سایر دستگاه‌ها

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رایگان,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موبایل,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی قیمت,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با asp net,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای,طراحی سایت فروش اینترنتی,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : جمعه 30 مهر 1395 ساعت: 12:48