خدمات پس از فروش سامسونگ

ساخت وبلاگ
چکیده : خدمات پس از فروش سامسونگ خدمات پس از فروش سامسونگ گروه سامسونگ اثر بسیار قابل توجهی در پیشرفت اقتصاد... با عنوان : خدمات پس از فروش سامسونگ بخوانید :

خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ گروه سامسونگ اثر بسیار قابل توجهی در پیشرفت اقتصاد، سیاست، فرهنگ و رسانه های کره جنوبی داشته و کمپانی های تحت نظرش تقریبا یک پنجم کل صادرات کشور کره جنوبی را شامل می شوند. درآمد سامسونگ تقریبا برابر  ۱۷٪ از تولید ناخالص داخلی کره جنوبی می باشد که بیشتر از ۱۰۸۲ میلیارد دلار تخمین زده می شود درآمد سامسونگ گروپ در سال ۲۰۱۲ به بیشتر از ۲۶۵ میلیارد دلار رسید و در سال ۲۰۱۳ توانست سودش را ۳۰ میلیارد دلاری کند. این شرکت با دارایی ۵۹۰ میلیارد دلار (۲۵۶ میلیارد دلار نقد)، بیش از ۴۲۷ هزار کارمند در همه جای دنیا دارد.

خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران

خدمات پس از فروش سامسونگ که شامل دستگاه های مختلف این برند معروف نظیر مایکروفر (ماکروفر، ماکروویو)، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، جارو برقی، اجاق گاز و غیره می باشد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات پس از فروش است. نمایندگی ما برای ارائه خدمات پس از فروش روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات پس از فروش سامسونگ

ویژگی های خدمات پس از فروش سامسونگ

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای کالاهای شرکت سامسونگ در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما کالاها و محصولات سامسونگ خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های محصولات سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات ال. جی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه ها و کالاهایی که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند.

ادامه مطلب
خدمات پس از فروش سامسونگ,خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران,خدمات پس از فروش سامسونگ در کرج,خدمات پس از فروش سامسونگ موبایل,خدمات پس از فروش سامسونگ در اصفهان,خدمات پس از فروش سامسونگ اصفهان,خدمات پس از فروش سامسونگ در مشهد,خدمات پس از فروش سامسونگ کرج,خدمات پس از فروش سامسونگ در شیراز,خدمات پس از فروش سامسونگ مشهد,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : جمعه 30 مهر 1395 ساعت: 12:48